Jaką lampę do łazienki?

https://www.lumixen.pl/oczka-led-point-plus

Jeżeli chodzi o odpowiednie oświetlenie, to łazienka jest specyficznym miejscem. Z jednej strony musimy mieć tam zapewnioną właściwą ilość światła, tak aby można było sobie tam spokojnie nałożyć makijaż, z drugiej powinno być na tyle wysoko, abyśmy mieli pewność, że nie zahaczymy o lampę ręcznikiem. Dobrze by też było, gdybyśmy mieli możliwość włączenia raz mocniejszego, raz słabszego światła, co pozwoli stworzyć nam relaksującą atmosferę podczas kąpieli.

Na co się zdecydować?

Tak naprawdę w łazience powinniśmy pomyśleć o zamontowaniu dwóch rodzajów lamp.

Z jednej strony powinniśmy zdecydować o zamontowaniu na suficie plafonu. Wówczas będziemy mieli pewność, że nie zahaczymy o niego ręcznikiem podczas wycierania, nie będzie się on aż tak bardzo kurzył, a dodatkowo będzie dawał sporą ilość światła. Takie plafony mogą być bez żadnych ozdób, albo mogą być na nich naniesione ciekawe rysunki, takie jak kwiaty czy różnego rodzaju esy – floresy. Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie przy lustrze, tak aby w miarę możliwości można było włączyć mocniejsze światło.

Takie lampy powinny być ruchome, tak aby można je było skierować w odpowiednią stronę, dzięki czemu nałożenie makijażu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Jest wiele propozycji

Jeśli zdecydujemy, że w naszej łazience mają się pojawić plafony, to warto wiedzieć, że jest wiele różnych propozycji. Mogą być one okrągłe albo kwadratowe, gładkie albo posiadać jakieś zdobienia, mogą mieć różne rozmiary, a to oznacza, że spokojnie będzie mogli je dopasować do naszych potrzeb, tak aby stały się piękną dekoracją naszej łazienki. Podobnie będzie jeśli chodzi o wybór lamp koło lustra.

Mogą one mieć różne rozmiary, mogą być połączone razem z lustrem, albo możemy kupić je osobno. Co więcej, mogą dawać mniejsze lub większe światło, być ruchome albo na stałe ustawione w jednej pozycji. Przy każdej z tych lamp jest wiele różnych ofert, a to oznacza, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. W sklepach znajdziemy wiele różnych lamp, które idealnie sprawdzą się w łazience.

Podczas ich wybierania musimy wziąć pod uwagę nie tylko wielkość tego pomieszczenia, ale również wystrój, aby wszystko idealnie ze sobą pasowało.

You may also like...