Klinika Chirurgii Naczyniowej – najlepsze ośrodki na świecie

www.california-tan.pl analizator składu ciała

Specjalistyczny sprzęt diagnostyczno-leczniczy, wykwalifikowani lekarze z długoletnim doświadczeniem i najnowocześniejsze techniki leczenia sprawiają, że niektóre kliniki chirurgii naczyniowej zyskują uznanie na całym świecie. Leczenie w tych ośrodkach odbywa się na najwyższym poziomie oraz przeprowadza się badania naukowe i kliniczne, które stają się istotnym punktem w szkoleniu lekarzy z całego świata.

Jednym z wiodących ośrodków na świecie w dziedzinie chirurgii naczyniowej jest Klinika Chirurgii Naczyniowej i Endokrynologicznej działająca przy XIV Uniwersytecie Paryskim Val de Marne. Już w latach 80-tych XX wieku wdrażano tutaj nowoczesne techniki leczenia chorób naczyniowych i tak jest do dzisiaj.

Klinika specjalizuje się w leczeniu tętniaków aorty piersiowej, brzusznej, a także chorób żył. To tutaj odbywają się szkolenia z wykorzystania najnowocześniejszych technik leczenia dla lekarzy nie tylko z Francji, ale także z całej Europy.

Na uznanie zasługuje również Klinika Chirurgii Naczyniowej Szpitala Medycznego w Regensburgu. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Niemczech.

Najlepszy sprzęt diagnostyczno-leczniczy oraz wykwalifikowana kadra specjalistów pozwala na przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej. Ośrodek słynie na całym świecie z wykonywania mało inwazyjnych zabiegów w leczeniu tętniaków aorty piersiowej oraz brzusznej.

Ponadto klinika stanowi centrum badawczo-naukowe, w którym szkolą się nie tylko studenci, ale także lekarze specjaliści z całego świata.